Yükleniyor

HAKKIMIZDA

Sütmaksan Tarım 2010 yılında Bursa'da PVC hortum üretimi yapmak için kurulan firmadır, Başlangıçta sadece süt sağım makinalarının hortum üretimiyle serüvenine başlayan Sütmaksan Tarım üretiminde sergilediği kaliteyi arkasına alarak, sektörde güzel bir ivme yakalamıştır.


Bu yakaladığı ivme ile birlikte, artan müşteri potansiyeli ve hızlanan sektör ile birlikte süt sağım makinasının meme lastiği üretimine girmiştir, ürünlerin kalitesi ve kurumsal çalışma anlayışıyla sektörde büyüme kat eden Sütmaksan Tarım ilerleyen yıllar ve artan müşteri kapasitesi ile süt sağım makinasının diğer yedek parça üretimlerini yapmaya başlamıştır.


Kurduğu, plastik enjeksiyon, kaucuk, demir/sac, exstrüzer hattı ile günümüzde süt sağım makinasının üzerinde bulunan tüm yedek parçaların %90'ını kendi bünyesinde üretmektedir.

Sütmaksan Tarım ürettiği tüm yedek parçalar ile kendi süt sağım makinasını tasarlamış ve piyasaya sunmuştur. Yeni nesil süt sağım makinaları üreten ve sürekli geliştiren şirket, Türkiye ve Dünya çapında adından sıkça söz ettiren bir marka haline gelmiştir.

İlerleyen yıllar ile birlikte kendini tanıtan ve kanıtlayan Sütmaksan Tarım Türkiye içerisinde 100 satış noktasında ürünleri bulunan bir marka haline gelmiştir.


2018 yılının başlarında, duyulan ve tanınan markasını dünya'ya tanıtmak isteyen Sütmaksan Tarım kurduğu ihracat ağı ile birlikte dünyanın 40 farklı ülkesine doğrudan ihracat yapan ve dünya çapında tanınan bir marka haline gelmiştir.