HAKKIMIZDA

Maksan Tarım 2010 yılında Bursa'da süt sagım makinalarının yedek parcalarini üretmek amacıyla kuruldu. Öncelikle süt sagım makinalarının hortumlarını üreterek bu sektöre atılan Maksan Tarım ilerleyen yıllar ve müsterilerinden gelen talepler dogrultusunda çesitlerini arttırdı. 

Yedek parça çesitlerini arttıran Maksan Tarım daha sonra musterilerinin talepleri dogrultusunda komple süt sagım makinasının üretimine basladı ve kısa zaman icerisinde gelen yogun ilgi ve musterilerinin istekleri dogrultusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yerini aldı.

Bir süt sagım makinasının üzerinde bulunan plastik,kaucuk ve pvc aksamların %80'ine yakın bir kısmını kendi bünyesinde üretmeyi basaran Maksan Tarım kaliteden asla ödün vermeden cıktıgı bu yolda basarılı bir sekilde devam etmektedir.

Günümüzde 10 ülkeye ihracat yapan ve Türkiye pazarında 100 satıs noktası bulunan bir firma haline gelen Maksan Tarım ürettigi kaliteli ürünler ile müsterilerinin memnuniyetini kazandı. Kaliteden asla taviz vermeden devam ettigi bu yolda hedeflerine kısa zamanda birer birer ulasan Maksan Tarım yakın gelecekte bir süt sagım makinasını %100 tüm parçaları ile kendi bünyesinde üretmeyi amaçlamaktadır.

ZAMANINDA TESLİMAT
WhatsApp%20Image%202020-07-23%20at%2016.
KALİTELİ ÜRÜN
WhatsApp%20Image%202020-07-23%20at%2016.